Listopadová školení 2023

Listopadová školení 2023

Doškolovací seminář 04. 11. 2023

Pro stávající trenéry všech typů licencí jsou připraveny doškolovací semináře. Jeden takový připadá na sobotu 04. 11. 2023. Školitelé Vás provedou tématy jako jsou hluboký stabilizační systém, entální koučink nebo moderní formy tréninku se zdravotními aspekty. Školení proběhne ve Vysokém Mýtě.

Trenéři s vydanou licencí by měli mít na paměti, že po dobu platnosti jejich licence, což je čtyřleté období, by měli absolvovat doškolovací semináře v celkové dotaci 12b. (odpovídá např. dvěma jednodenním školení). Na základě toho jim bude licence prodloužena na další období.

Přihlásit se na doškolovací semináře můžete zde👇👇
https://www.trenerimotorsportu.cz/doskolovani/

Školení trenérů licence C 24. - 25. 11. 2023

☝️Už se to blíží! Po předchozích vydařených školeních tu máme další! Tentokrát podzimní termín, zaměřený na získání trenérské licence C👌Školení je určeno pro uchazeče napříč celým motoristickým sportem🚕🏍 a proběhne v termínu 24. a 25. 11. 2023 v prostorách SŠ automobilní v Holicích. Pokud se chceš stát trenérem nebo si chceš jen rozšířit své obzory v problematice sportovního tréninku, psychologické přípravy, výživy a spousty dalších odvětví, pak jsi u nás na správném místě💪😉 Program bude nabitý – 20 hodin teorie a praxe. Pojď do toho s námi – přihlaš se zde👇👇